Business Intelligence

Business Intelligence doplňuje firemní data o manažerský pohled a poskytuje okamžitou podporu pro rozhodování a řízení firmy. Z různých pohledů vám umožní sledovat a vyhodnocovat vývoj hospodaření firmy, skladových zásob, prodeje, pohledávek a závazků, ale také výroby. To vše srozumitelnou formou.

video

Nechte si zdarma poradit, jak vám může HELIOS Orange edice iNUVIO ušetřit čas.

Zadat kontaktní informace.

Proč využívat Business Intelligence
v HELIOS Orange iNUVIO

Plnohodnotný BI nástroj
Revoluční řešení pro reporting získáte přímo jako součást vašeho informačního systému, s možností přístupu kdykoliv a odkudkoliv přes internet.

Jednoduché ovládání
Díky přehlednému dashboardu máte rychlý přístup ke sledování nejdůležitějších oblastí pro řízení firmy (finance, likvidita, sklady, výroba).

Reporty pod kontrolou
Můžete využít pokročilé BI funkce k analýze svých dat, vytvářet strukturu, obsah a formát reportů a nad nimi pak definovat vlastní pohledy.

Sdílení a bezpečnost
Snadné řízení přístupových práv vám dovolí nastavit přesně role, sdílet reporty mezi kolegy a ochránit citlivá data před zneužitím.

Pro malou i velkou firmu
Nástroj se pružně přizpůsobí požadavkům menší firmy, ale i potřebám mezinárodní korporace či skupiny firem.

Kompletní reporting
Pokrývá celý reportovací cyklus od sběru dat přes uložení a zpracování v datovém skladu až po jednotnou a ucelenou prezentaci uživatelům.

Business Intelligence vám kdykoliv rozšíříme na míru

Napojení zdrojů dat
Do reportingu integrujeme data z jakýchkoliv systémů, CRM, docházky apod., abyste mohli v souvislostech sledovat např. projektové výsledovky, vývoj KPI, marketingové kampaně, logistiku ve skladech či spokojenost zákazníků.

Plánování a forecasting
Umožníme vám plánovat a porovnávat skutečnost s očekáváním, dřívějšími výsledky či kombinovat plány se skutečností do forecastů, abyste mohli do detailu vyhodnocovat odchylky a jejich příčiny.

Skupinový reporting
Individuální reporting propojíme do skupinového s využitím konsolidačních úprav a pravidel v Master Data Managementu, abyste mohli prezentovat výsledky za celou skupinu firem.

Vizualizace na míru
Individuální reporting propojíme do skupinového s využitím konsolidačních úprav a pravidel v Master Data Managementu, abyste mohli prezentovat výsledky za celou skupinu firem.

Manažerská prezentace
K účetní prezentaci doplníme alokační pravidla, klíče a manažerské úpravy včetně eliminací, abyste se mohli posunout od statutárního k manažerskému pohledu na firmu.

Otevřený systém
Na začátku reporting společně nastavíme a budeme udržovat, případně na přání vyškolíme vaše controllingové a IT oddělení, abyste mohli systém postupně převzít, spravovat a dále rozvíjet.

Vyzkoušejte BI bez závazků

Vyzkoušet BI reporting nanečisto

V ukázkovém DEMO režimu si vyzkoušíte plnohodnotný BI nástroj ještě před tím, než jej aktivujete na svých firemních datech. První seznámení s analýzou nejsledovanějších oblastí pro rozhodování vám usnadní centrální dashboard.

SPUSTIT DEMO

Potřebujete poradit?

Neváhejte se na nás obrátit na telefonu:

 +420 244 104 111

Více informací naleznete na www.helios.eu

Aktivujte si BI na vašich datech

Používáte HELIOS Orange a chtěli byste rozšíření Business Intelligence?

Od využití reportingového nástroje na vašich datech vás dělí jediný krok. Vyplňte aktivační formulář a zástupce APV HELIOS vás bude kontaktovat s informacemi a dalším postupem k aktivaci služby Business Intelligence.

Nechte nám na sebe kontakt

a my vám připravíme nabídku na míru zdarma

Číslo licence naleznete v menu: „O programu“ na záložce „HELIOS“ v horním menu aplikace, nebo na úvodní obrazovce aplikace.

Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s příslušnými aktuálně platnými a účinnými právními předpisy České republiky a Evropské unie. Více informací naleznete na této stránce.

Vybrané reference